Skauti Jablonec nad Nisou
 
 

Hlavní menu:


Klubovna

Naši klubovnu máme ve skautském domě na sídlišti Šumava (Vysoká ulice č.41) . Zde je mapka.

Skautský dům je umístěn na sídlišti, ale v jeho bezprostředním okolí nějaký ten prostor je. Je to bývalá školka, tudíž tu s hlukem od dětí není problém. Kousek od klubovny je malé hřiště. Blízko je městký bazén, městká hala a přehrada.

Skautský dům sdílíme společně se střediskem Křišťál (3 klubovny jsou naše a 3 Křišťálu). V horním patře jsou klubovny, 2 společenské místnosti a kuchyňka. Dole pak malá tělocvična a velký sklad, kde máme věci na tábor.

Dále je tu ubytovací místnost, kde je 16 paland (2 postele nad sebou :-) ) nad nimi velké letiště pro cca 20 lidí (spíše dětí). Ubytováváme jak v ubytovací místnosti tak v klubovnách. Klubovny většinou necháváme pro vedoucí. K dispozici máme molitanové matrace. Všude se topí ústředním topením. Voda je zde pitná (teplá je jen v kychyňce na malé oplachování - příbory atp.). V kuchyňce máme varnou konvici, mikrovlnku, menší lednici, plynový sporák a varnou stolici (velký hořák pro velké hrnce). Dále v kychyňce jsou i talíře, příbory a hrnky asi tak pro 15 lidí, u větších skupin doporučujeme nádobí vlastní. Velké hrnce jsou zde k dispozici, když bude cokoliv potřeba, není problém přinést nádobí z táborového vybavení (ovšem neručíme umytost).

Cena za ubytování je mimo topnou sezónu 40 kč osoba noc minimálně pak 400 kč. V topné sezóně 70 kč na osobu a noc minimálně pak 1050 kč.

Prosíme všechny návštěvy, aby do skautského domu nepřinášeli a uvnitř nekonzumovali alkohol. Bohužel s tím máme špatné zkušenosti. Děkujeme! ;-)

Ubytování nabízíme od října 2010. Můžete se obrátit na Jana Duchoviče - Ducha (jan.duchovicZAVINACseznam.cz; 777 283 875) a info (včetně info o volných víkendech) najdete i na webu Skautské základny

Informace o Jablonci a okolí najdete na stránkách města Jablonce. Nejlákavější jsou zde Jizerské hory (letní výlety a hlavně zimní lyžování, klidně zde můžete být na celé jarní prázdniny).

Pro ilustraci, jak to u nás vypadá, se podívejte na fotky.


Poslední aktualizace: 2.4. 2011
Informace o webu
Junák, svaz skautů a skautek ČR | Skautská křižovatka | Rovernet | Teepek | Jablonec nad Nisou © Vojtěch Kurka 2006